Trabzonspor’un yıldızlarına transfer teklifleri yağıyor!

amerikali

Yeni Üye
Spor Toto Üstün Lig’de dönemi şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor’un futbolcuları, Avrupa kulüplerinin radarında.

Bordo-mavili grubun oyuncularına transfer talepleri geliyor.

Trabzonspor, gelecek dönem için hem Muhteşem Lig’i birebir vakitte Avrupa’yı taşıyabilecek bir takım planlaması yaparken, öteki taraftan ise mevcut takımında bulunan oyuncularına gelen transfer taleplerini pahalandırıyor.

Spor Toto Harika Lig’de dönemi şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor’un futbolcuları, Avrupa kulüplerinin radarında.

Bordo-mavili ekibin oyuncularına transfer talepleri geliyor.

Trabzonspor, gelecek dönem için hem Üstün Lig’i birebir vakitte Avrupa’yı taşıyabilecek bir takım planlaması yaparken, başka taraftan ise mevcut takımında bulunan oyuncularına gelen transfer taleplerini pahalandırıyor.

Karadeniz takımında Uğurcan Çakır, Abdulkadir Ömür, Hüseyin Türkmen, Hugo, Bakasetas, Djaniny ve Cornelius’a önemli tekliflerin geldiği öğrenildi.

Özellikle kelam konusu oyunculara devre içinde da benzeri tekliflerin olduğu lakin Teknik Yönetici Abdullah Avcı ve idarenin bunu veto ettiği açıklandı.

YÖNETİM TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRECEK

Önümüzdeki dönemin planlamasını geçtiğimiz dönem olduğu üzere yeni dönem öncesinde aylar evvel başlayan Karadeniz grubu birinci planda ekibe katacağı isimler üzerinde duruyor.

Karadeniz takımında Uğurcan Çakır, Abdulkadir Ömür, Hüseyin Türkmen, Hugo, Bakasetas, Djaniny ve Cornelius’a önemli tekliflerin geldiği öğrenildi.

Özellikle kelam konusu oyunculara devre içinde da benzeri tekliflerin olduğu fakat Teknik Yönetici Abdullah Avcı ve idarenin bunu veto ettiği açıklandı.

YÖNETİM TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRECEK

Önümüzdeki dönemin planlamasını geçtiğimiz dönem olduğu üzere yeni dönem öncesinde aylar evvel başlayan Karadeniz grubu birinci planda gruba katacağı isimler üzerinde duruyor.

Teknik Yönetici Abdullah Avcı ve izleme komitesi idareye ayrıntılı bir liste sunmuştu.

Bu doğrultuda ağır bir mesaiye giren idare heyeti, Spor Toto Harika Lig ve Avrupa’da yarışabilecek istikrarlı bir takım için Avcı’nın elini güçlendirmek istiyor.

Önümüzdeki günlerde mevcut takımda bulunan oyunculara gelen talepleri kıymetlendirecek olan Karadeniz takımı, gelecek ve gideceklerin mali yapısını kıymetlendirerek karar verecek.

Teknik Yönetici Abdullah Avcı ve izleme komitesi idareye ayrıntılı bir liste sunmuştu.

Bu doğrultuda ağır bir mesaiye giren idare konseyi, Spor Toto Üstün Lig ve Avrupa’da yarışabilecek istikrarlı bir takım için Avcı’nın elini güçlendirmek istiyor.

Önümüzdeki günlerde mevcut takımda bulunan oyunculara gelen talepleri kıymetlendirecek olan Karadeniz grubu, gelecek ve gideceklerin mali yapısını kıymetlendirerek karar verecek.

KADRO YAPISI DEĞİŞECEK

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, önümüzdeki dönem doruğa oynayacak ve Avrupa’da ses getirebilecek bir takım kurgusu için birfazlaca mevkide yeniliğe gidecek.

Takımın ritmini ve temposunu artırmayı planlayan tecrübeli çalıştırıcı bilhassa savunmaya önemli bir yatırım yapmayı planlıyor.

Karadeniz takımı bu dönem savunmada önemli dertler hayatıştı.

KADRO YAPISI DEĞİŞECEK

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, önümüzdeki dönem tepeye oynayacak ve Avrupa’da ses getirebilecek bir takım kurgusu için biroldukca mevkide yeniliğe gidecek.

Takımın ritmini ve temposunu artırmayı planlayan tecrübeli çalıştırıcı bilhassa savunmaya önemli bir yatırım yapmayı planlıyor.

Karadeniz grubu bu dönem savunmada önemli ezalar hayatıştı.

Orta saha ve forvet sınırında oyuncu desteği planlayan bordo-mavililer, rekabet ortamından yararlanmayı planlıyor.

Geçtiğimiz günlerde transfer konusuna değinen Abdullah Avcı, şu tabirleri kullanmıştı:

“Transfer çalışmaları başladı. Planlar da yalnızca transfer üzerinden olmuyor. Ben kulüplerimizin ve Trabzonspor üzere kulübün her seferinde daha büyük bir tertibe gereksinimi olduğunu düşünüyorum.”

Orta saha ve forvet çizgisinde oyuncu desteği planlayan bordo-mavililer, rekabet ortamından yararlanmayı planlıyor.

Geçtiğimiz günlerde transfer konusuna değinen Abdullah Avcı, şu tabirleri kullanmıştı:

“Transfer çalışmaları başladı. Planlar da yalnızca transfer üzerinden olmuyor. Ben kulüplerimizin ve Trabzonspor üzere kulübün her seferinde daha büyük bir tertibe muhtaçlığı olduğunu düşünüyorum.”

“Bunun biroldukca ayağı var. Bunlarla ilgili çalışıyoruz. Transferi geçen sene de hayli süratli hallettik. Her seferinde bir adım daha düzgününü nasıl yapacağımızı çalışıyoruz. Bu seniçin çıkaracağımız birfazlaca ders var.”

“En yakın gaye Şampiyonlar Ligi Play-Off’u oynamak üzere duruyor. Rusya, Ukrayna durumlarından dolayı bu daima değişiyor. Biz güya Play-Off oynayacakmış üzere çalışmamızı yapıyoruz.”

“Trabzonspor için, ülke için Play-Off’a kalmak fazlaca değerli. Hem ekonomik manada birebir vakitte memleketler arası tecrübe ismine fazlaca değerli.”

“Bunun biroldukca ayağı var. Bunlarla ilgili çalışıyoruz. Transferi geçen sene de fazlaca süratli hallettik. Her seferinde bir adım daha uygununu nasıl yapacağımızı çalışıyoruz. Bu seniçin çıkaracağımız birfazlaca ders var.”

“En yakın gaye Şampiyonlar Ligi Play-Off’u oynamak üzere duruyor. Rusya, Ukrayna durumlarından dolayı bu daima değişiyor. Biz güya Play-Off oynayacakmış üzere çalışmamızı yapıyoruz.”

“Trabzonspor için, ülke için Play-Off’a kalmak epeyce değerli. Hem ekonomik manada birebir vakitte memleketler arası tecrübe ismine epey değerli.”