Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamasında nikah yaptılar

amerikali

Yeni Üye
Artvin’in Hopa İlçesinde yaşayan Ali Tatar ve nişanlısı Tansu Tatar, evlilik tarihini Trabzonspor’un şampiyon olduğu sene yapmaya karar verdiler.
Tansu Tatar, koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Ali Tatar’a “Biz ne vakit evleneceğiz” diye sorunca Ali Tatar’, “Trabzonspor şampiyon olunca” karşılığını verdi. 15 yıldır sevgili olan, 4 yıldır da nişanlı kalan çift, bu yıl gelen Trabzonspor’un şampiyonluğuyla dünya meskenine girdiler.
38 yıl daha sonra şampiyon olan bordo-mavililer için Artvin’de düzenlenen konserde sahneye çıkan çift, nikah memuru eşliğinde onlarca kişi ortasında dünya konutunda girdiler.

“O kadar bekleyemeyiz dedim inandık bugün hayli muyluyuz”

Trabzonspor formasıyla dünya konutuna giren Tansu Tatar, “Aynı köyün çocuğuyuz, bir arada büyüdük. Ne vakit evleneceğiz diye sorduğumda ‘Trabzonspor şampiyon olunca’ dedi. Ben de ‘O kadar bekleyebilecek miyiz’ dedim. O da inandı ‘tamam’ dedik bekledik. Bugün evleniyoruz epey mutluyum” diye konuştu.
Ali Tatar ise, “Birinci aşkım Tansu, ikinci aşkım Trabzonspor. Her şey Trabzonspor için, her şey aşkım için. Şampiyon Trabzonspor” dedi.
Artvinli Trabzonspor Taraftarlar Derneği tarafınca şampiyonluk kutlamaları kapsamında düzenlenen konserde, dünya meskenine giren çift, nikah memuruna evet dedikten daha sonra, konser alanında bulunan taraftarlara dönerek, “Bordo, mavi şampiyon Trabzonspor” diyerek geceyi sonlandırdılar.