Trabzonspor ve Kulüpler Birliği Lideri Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu!

amerikali

Yeni Üye
Trabzonspor ve Kulüpler Birliği Lideri Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, “TFF başkanlığı için cuma günü katılaşan adaylar üzerinden bir kıymetlendirme daha yapacağız. Karar yahut kararlar alacağız. Ortak görüş çıkmadı” tabirlerini kullandı.

Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamalarından satır başları;

Yaklaşık 3 saat süren bir görüşme yaptık. TFF başkanlığı için cuma günü mutlaklaşan adaylar üzerinden bir kıymetlendirme daha yapacağız. Karar yahut kararlar alacağız. Ortak görüş çıkmadı. Birtakım liderlerimizin farklı fikirleri var.

Bunları da hürmetle karşılıyoruz. Öncelikle adayları görüp daha sonrasında gelmiş olduğumuz son durumu değerlendireceğiz. 1 yıla yakın misyon yapıyorum, son 10 yıldaki külfetlerin toplamıyla benim başkanlığımda yüzleştik.

TFF başkanlığı için resmi müracaat tarihi perşembe günü 17.00’de bitiyor. Kimi liderlerimiz bu müddet için son ana kadar bekleme konusunda hassasiyet gösterdi. Cuma günü bir daha yüz yüze geleceğiz. Gelişmeleri sizlerle de paylaşacağız.

Gelirlerin düşmesi, kulüplerimizin ekonomik kahırları, TFF liderinin istifa etmesi, MHK ile ilgili dertler ve bugün gelmiş olduğumuz nokta… Hepsi üst üste geldi. Türk futbolunun gelmiş olduğu nokta acil tahliller gerektiriyor.