TRABZONSPOR HABERİ: Eren Elmalı transferinde kıran kırana pazarlık! İşte görüşmelerdeki son durum

amerikali

Yeni Üye
Trabzonspor’un takımına katmayı epey istediği fakat Kasımpaşa’nın istediği yüksek bonservis niçiniyle transferini gerçekleştiremediği Eren Elmalı, menajeri üzerinden yaşanan gelişmeleri daima takip ediyor ve haber bekliyor.


Fotomaç’ın haberine göre, Trabzonspor’un yerli transfer gündeminde öncelikli sırada yer alan isimlerden olan Eren Elmalı için Kasımpaşa kulübü ile görüşmeler ağır biçimde devam ediyor.


İstanbul grubunun Eren Elmalı için birinci başta istediği 5 milyon Euro’luk bonservis bedelini 4 milyon Euro düzeylerine kadar indirdiği lakin bu sayının da Trabzonspor İdaresi tarafınca yüksek bulunduğu söz edildi.


Trabzonspor’un takımına katmayı epeyce istediği lakin Kasımpaşa’nın istediği yüksek bonservis niçiniyle transferini gerçekleştiremediği Eren Elmalı, menajeri üzerinden yaşanan gelişmeleri daima takip ediyor ve haber bekliyor.


Fotomaç’ın haberine nazaran, Trabzonspor’un yerli transfer gündeminde öncelikli sırada yer alan isimlerden olan Eren Elmalı için Kasımpaşa kulübü ile görüşmeler ağır biçimde devam ediyor.


İstanbul takımının Eren Elmalı için birinci başta istediği 5 milyon Euro’luk bonservis bedelini 4 milyon Euro düzeylerine kadar indirdiği lakin bu sayının da Trabzonspor İdaresi tarafınca yüksek bulunduğu tabir edildi.


TRABZON’U İSTİYOR

Teknik grubun ve scout grubunun de alınmasına fazlaca sıcak baktığı Eren Elmalı ise kulüpler içindeki görüşmelerin bir an evvel sonuçlanmasını bekliyor.


21 yaşındaki oyuncunun Trabzonspor’a transfer olmayı fazlaca istediği ve bu transferle alakalı olarak her gün menajerinden bilgiler aldığı söz edildi.


Trabzonspor’da yabancı kuralındaki kısıtlama niçiniyle sol bek mevkiine yerli bir oyuncu transfer etmeyi epeyce istiyor.


TRABZON’U İSTİYOR

Teknik grubun ve scout takımının de alınmasına epey sıcak baktığı Eren Elmalı ise kulüpler içindeki görüşmelerin bir an evvel sonuçlanmasını bekliyor.


21 yaşındaki oyuncunun Trabzonspor’a transfer olmayı epeyce istediği ve bu transferle alakalı olarak her gün menajerinden bilgiler aldığı söz edildi.


Trabzonspor’da yabancı kuralındaki kısıtlama niçiniyle sol bek mevkiine yerli bir oyuncu transfer etmeyi fazlaca istiyor.


Eren Elmalı geride bıraktığımız dönemde en dikkat çeken oyunculardan bir tanesiydi.


Elmalı Muhteşem Lig’de Kasımpaşa forması ile 32 maça çıktı.


Genç isim 1 gol attı.


Eren Elmalı geride bıraktığımız dönemde en dikkat çeken oyunculardan bir tanesiydi.


Elmalı Üstün Lig’de Kasımpaşa forması ile 32 maça çıktı.


Genç isim 1 gol attı.


Ayrıca 2 de asist gerçekleştirdi.


Genç yıldızı Trabzonspor’un haricinde Muhteşem Lig’in öteki şampiyonluk adayları Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş da takımına katmak istiyor.


Eren Elmalı’nın aktüel piyasa bedeli ise 3.2 milyon Euro olarak belirtiliyor.


Ayrıca 2 de asist gerçekleştirdi.


Genç yıldızı Trabzonspor’un haricinde Üstün Lig’in öbür şampiyonluk adayları Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş da takımına katmak istiyor.


Eren Elmalı’nın yeni piyasa pahası ise 3.2 milyon Euro olarak belirtiliyor.


21 yaşındaki futbolcunun Kasımpaşa ile olan kontratı 2025 Haziran’da sona eriyor.


Eren Elmalı mesleğinde, Silivrispor ve Kartalspor formaları da giydi.


Eren çabucak hemen A Ulusal Kadro formasıyla resmi müsabakaya çıkmadı.


21 yaşındaki futbolcunun Kasımpaşa ile olan mukavelesi 2025 Haziran’da sona eriyor.


Eren Elmalı mesleğinde, Silivrispor ve Kartalspor formaları da giydi.


Eren çabucak hemen A Ulusal Grup formasıyla resmi müsabakaya çıkmadı.