Galatasaraylı taraftarlar seçimin nabzını tuttu

ibrahim

Yeni Üye
Sarı-kırmızılı taraftarlar genel olarak mevcut lider adayları Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk’ün kâfi olmayacağı konusunda görüş bildirirken, çoğunluk Ünal Aysal üzere kuvvetli bir ismin lider olması gerektiğine vurgu yaptı.

BABA, HAMAMCIOĞLU’NU; OĞLU İSE ÖZTÜRK’Ü İSTİYOR

Oğluyla bir arada maça gelen bir taraftar, Burak Elmas’ın yöneticilik periyodundaki aktifliğini başkanlık periyoduna yansıtamadığını kaydederek, “Tek yeterli yaptığı şey, Torrent’i getirmesiydi. Kim gelirse gelsin, Torrent’e sahip çıkmalı. Lider olarak Eşref beyefendi olursa, fazlaca daha uygun olur diye düşünüyorum” sözlerini kullandı.

Bu taraftarın oğlu ise babasıyla farklı fikirlere sahip olduğunu belirterek, “Ben yalnızca biz alanda doğranırken konuşan, masaya yumruğunu vurabilen bir lider istiyorum. Metin Öztürk’ün olmasını isterim” dedi.

“FATİH HOCAM KURTAR BİZİ”

Sarı-kırmızılı bir taraftar, Hamamcıoğlu ve Öztürk’e kendisini yakın hissetmediğini söyleyerek, “Kafamızda öbür lider adayları var. Ünal Aysal üzere. Dursun Özbek’in de bir atak yapmasını bekliyorum. Lakin şu an mevcut adaylar Galatasaray ‘a bir şey veremez. Asıl gönlümüzdeki lider aşikâr. Fatih (Terim) hocam kurtar bizi” tabirlerini kullandı.

“TEK SEÇENEK ÜNAL AYSAL”

Galatasaraylı taraftar, hayli seçim olmasının hiç bir yer için yeterli olmadığını lakin Burak Elmas’ı hiç desteklemediğini ve şu an mevcut 2 lider adayından da hiç bir ümidi olmadığını belirterek, “Şu an tek seçeneğin Ünal Aysal olduğunu düşünüyorum. Gelirse o kurtarır. Yoksa bu iş güç. Mevcut adaylarla olacak üzere durmuyor” yorumunu yaptı.

“POLAT VE AYSAL ÜZERE İSİMLER LİDER OLMALI”

Bir öbür taraftar ise Adnan Polat ve Ünal Aysal üzere isimlerin lider olması gerektiğini kaydederek, “Hem deneyimleri var birebir vakitte Galatasaray’ı ilerletecek kapasiteye sahipler. Bu usul şeyler biraz daha popülariteye ve lobiye bakıyor. Bu yüzden Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk ile olmaz” diye konuştu.

Cet SELÇUK – Olgucan KALKAN / İSTANBUL, (DHA)