Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı: Barcelona karşısında yeterli bir sonuç alacağız

ibrahim

Yeni Üye
Galatasaray , İspanya’da 0-0 birliktee kaldığı Barcelona maçının rövanşına çıkıyor. Sarı kırmızılılar, UEFA Avrupa Ligi son 16 tipinde yarın Nef Stadı’nda karşılaşacağı bu dev maç öncesinde basın toplantısı düzenledi. Teknik yönetici Domenec Torrent ve Taylan Antalyalı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İşte Taylan Antalyalı’nın Barcelona maçıyla ilgili görüşleri:

Barcelona orta alanındaki tüm oyuncular hayli kaliteli. Busquets başkalarına göre daha deneyimli. Yarın da en yeterli takımlarıyla çıkacaklarını düşünüyoruz. Birinci maçtaki performansımızı yarın da gösterip güzel bir sonuç alacağımıza inanıyorum.

Barcelona, dünyanın en büyük kulüplerinden biri lakin UEFA Avrupa Ligi’nde buraya kalan kadrolara bakarsanız hepsi kuvvetli gruplar. Barcelona’yı geçersek kalan rakipler de kuvvetli olacak. Lakin her rakip bir imtihan sonuçta.

Bu sene 3. senem. Biroldukca konumda oynadım. Birinci geldiğim periyot forvet oynamışlığım da var burada. Galatasaray’da nerde nazaranv verilirse orada oynama çalışıyorum. Forvet başladığım dönemi stoper tamamlamıştım. Galatasaray’da büyük kısmı defansın önünde oynayarak geçirdim. Mevkiimden mutluyum.