AKP’li Özhaseki: kimi vakit güya FETÖ, AK Parti ile güçlenmiş üzere anlatıyorlar

ahmetbeyler

Yeni Üye
AK Parti Genel Lider Yardımcısı Mehmet Özhaseki İskenderun İlçe Başkanlığına giderek burada partililerle görüştü. Partililere seslenen Özhaseki, kimseyi ayırmadan hizmet etmek için bu yola çıktıklarını söylemiş oldu.

Bunun için yapılan bütün seçimlerde birinci olduklarını belirten Özhaseki, Cumhuriyet tarihinde ne yapılmışsa birkaç mislini 20 yıl içerisinde yaptıklarını lisana getirdi.

“MİLLETİ KANDIRMAYA DEVAM EDİYORLAR”

Milletin yıllardır üzerinde oyun oynandığını söyleyen Özhaseki, şu biçimde devam etti:

“FETÖ belası 50 yıldır var emin olun. Yeni çıkmış bir hadise değil. kimi vakit güya PKK da FETÖ de AK Parti ile doğmuş, bizim vaktimizde güçlenmiş üzere anlatıyorlar. Milleti kandırmaya devam ediyorlar. O denli değil. bir daha yurt dışı tahrikli ,bir daha onların takviyesiyle 50 yıldır süren bir bela silsilesi var ancak hayli şükür bütün bunların hakkından da bizler geldik. İşlerimiz de düzgüne gidiyor. İnşallah bundan daha sonra da düzgüne gitmeye devam edecek. Çok da hoş işler yapılıyor. Ufak tefek problemlerimiz var mı var. Biliyor muyuz bunları? Çok yeterli biliyoruz. Bunları kim çözecek? Emin olun bunu çözecek liderlik hem bizde var, önderimiz aslına bakarsanız başımızda, takım de bilgi de birikim de var. Bu sıkıntıları çözecek inşallah bir daha bizleriz. Bundan hiç kimsenin kaygısı olmasın.”

“HEPİMİZİN SEFERBER OLMASI LAZIM”

2023 seçimlerinin ehemmiyetine değinen Özhaseki, kelamlarını şöyleki sürdürdü:

“Önümüzdeki günlerde de bir seçim var. Bu seçim kolay bir Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı seçimi değildir. Recep Tayyip Erdoğan seçimi de değildir. Bu seçim bütün dünyadaki emin olun mazlumların seçimidir. Mevt döşeğinde Cumhurbaşkanımıza ‘Boşnakları sana teslim ediyorum. Ona lütfen kız kardeşin üzere bak.’ diyen Aliya İzzetbegoviç’in seçimidir. Filistin’in seçimidir. Emin olun bu seçim Akdeniz’deki Mavi Vatan arbedesinin seçimidir. Şuşa’daki Azeri kardeşlerimizin seçimidir. Karadeniz’deki bizim uğraşımızın bir seçimidir. yıllardır vermiş olduğumuz bu iktidar çabasındaki kazanımlarımızın kaybedilmemesi seçimidir. Allah kötülere fırsat vermesin. Yapmak fazlaca sıkıntı lakin yıkmak o kadar kolay ki. O yüzden bu seçimler için hepimizin seferber olması lazım.”

Konuşmaların akabinde AKP İskenderun İlçe Lideri Abdülkerim İtimat, Özhaseki’ye tablo armağan etti.