Açık kapıyı görür görmez alıp kaçtılar

ahmetbeyler

Yeni Üye
Olay, dün gece saat 04.00 sıralarında Yakuplu Mahallesi’nde bulunan bir fırında yaşandı. Sokakta yürüyen 2 genç kız, bir fırının kapısında kilit olmadığını fark etti. Kapıyı biraz zorlayarak açan kuşkulu, içeri girdikten daha sonra kimsenin olmadığından emin oldu. ondan sonrasında da kasayı açan kızlardan biri, ortasından 200 lira nakit parayı alıp arkadaşı ile birlikte koşarak uzaklaştı. Sabah geldiğinde kasadaki paranın eksildiğini bakılırsan işletme sahibi, güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Yaşanan hırsızlığı nazarann Mülkiye Yavuz, durumu polis takımlarına bildirdi. Olay yerine gelen polisler, yaptıkları incelemenin akabinde şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Yaşananlar işletmenin güvenlik kamerasına yansıdı.

“2 KÜÇÜK KIZ, GİRİYOR VE KASAYI SOYUYOR”

Yaşanan hırsızlığı anlatan dükkan sahibi Mülkiye Yavuz, “2 küçük kız, giriyor ve kasayı soyuyor. Benim ıstırabım giden para da değil. Bu olay beni üzdü. Küçücükler. Gecenin 4’ünde dışarıdalar. Ne diyeyim ki. Yaşları küçük. 200 lira kadar almışlar. Para kıymetli değil. Benim için kıymetli olan o kız çocuklarının o saatte ne işleri var orada” dedi.(DHA)