Trabzonspor transfer çalışmalarına başladı! Eliaquim Mangala, Christian Benteke, Layvin Kurzawa… (TRABZONSPOR TRANSFER)

amerikali

Yeni Üye
TRABZONSPOR TRANSFER HABERLERİ – Abullah Avcı idaresindeki Trabzonspor, 2021-2022 dönemini şampiyon tamamladı. Dönemde adeta Fırtına üzere esen Trabzonspor, gelecek dönem Avrupa’da çaba edecek.

Abdullah Avcı ve Lider Ahmet Ağaoğlu, iç ve dış transferde adımlarını şimdiden atıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde âlâ bir sonuç elde etmek isteyen Trabzonspor, yıldız isimleri gündemine aldı. Abdullah Avcı, bilhassa tecrübeli isimleri takımına katmak istiyor. İşte Trabzonspor’un transfer gündemindeki isimler ve bilgileri…

İŞTE TRABZONSPOR’UN TRANSFER LİSTESİ

ELIAQUIM MANGALA

Menajerler, Fırtına’ya yıldız savunmacı Eliaquim Mangala’yı teklif etti. Teknik Yönetici Abdullah Avcı da Mangala ile ilgili fikrini idareye sundu.

CHRISTIAN BENTEKE

Spor Toto Harika Lig’de şampiyonluk ipini göğüsleyen Trabzonspor, hem yeni dönemde birebir vakitte Şampiyonlar Ligi’nde savlı bir takım kurmak için çalışmalarını sürdürüyor. Belçika basını, Crystal Palace’tan ayrılacak olan 31 yaşındaki Benteke için devreye giren Karadeniz devinin, bu transferde avantajlı olduğunu yazdı.

LAYVIN KURZAWA

Spor Toto Üstün Lig’de 2021-2022 dönemini şampiyon tamamlayan bordo-mavililer yeni dönem transfer çalışmalarına orta vermeden başladı. Gelecek dönem hem ligde tıpkı vakitte Avrupa’da başarılı bir dönem geçirmek isteyen bordo-mavililerde gündem sol bek transferi. Fırtına’nın gündeminde Layvin Kurzawa var.

STEFANO DENSWIL

NWAKAEME

Şampiyon Trabzonspor’un yıldızı Anthony Nwakaeme, bordomavili kadroda memnun olduğunu ve kalmak istediğini belirtti. Trabzon’a hayli alıştığını ve söz eden Nijeryalı sol kanat, “Buraya, buradaki insanlara alıştım. Beşerler bana epey güzel davranıyor. kimi vakit beşerler sizin hakkınızda yanlış fikirlere sahip olabiliyor. Zira ben epey fazla konuşmayı yeğleyen biri değilim. Her vakit şunu söylerim; insanların yaptığı işler kendi ağızlarından daha fazla konuşmalıdır. Benim durumum da bu biçimde. Buradaki görüşmeler Trabzonspor, ben ve lider içinde devam ediyor. Kalmak istiyorum. Neler olacağını daima bir arada nazaranceğiz” dedi.