TRABZONSPOR HABERLERİ – Abdullah Avcı’dan transfer müjdesi!

amerikali

Yeni Üye
Spor Toto Harika Lig’de 2021/2022 dönemini şampiyonlukla tamamlayan Abdullah Avcı, samimi açıklamalarda bulundu. beIN SPORTS’a konuşan tecrübeli çalıştırıcının açıklamalarından satır başları şöyle

“TRABZONSPOR DÖRDÜNCÜ GÖRÜŞME daha sonraSI GELDİM”

“Trabzonspor’a dördüncü görüşmenin akabinde transferim gerçekleşti. Biroldukca yerden teklif vardı. Bodrum’da suyun kenarındaydım, teklif oradan beni aldı. Trabzonspor’un her vakit bir tartısı vardır, tablo ne olursa olsun.”

“ERTUĞRUL DOĞAN BANA BU KAPIYI AÇTI”

“Özellikle Ertuğrul Doğan’a teşekkür ederim. Trabzonluluğunu, samimiyetini ve neler yapabileceğini ve benim ardımda durarak bana bu kapıyı açtı.”

Spor Toto Muhteşem Lig’de 2021/2022 dönemini şampiyonlukla tamamlayan Abdullah Avcı, samimi açıklamalarda bulundu. beIN SPORTS’a konuşan tecrübeli çalıştırıcının açıklamalarından satır başları şöyle

“TRABZONSPOR DÖRDÜNCÜ GÖRÜŞME daha sonraSI GELDİM”

“Trabzonspor’a dördüncü görüşmenin akabinde transferim gerçekleşti. Birfazlaca yerden teklif vardı. Bodrum’da suyun kenarındaydım, teklif oradan beni aldı. Trabzonspor’un her vakit bir tartısı vardır, tablo ne olursa olsun.”

“ERTUĞRUL DOĞAN BANA BU KAPIYI AÇTI”

“Özellikle Ertuğrul Doğan’a teşekkür ederim. Trabzonluluğunu, samimiyetini ve neler yapabileceğini ve benim ardımda durarak bana bu kapıyı açtı.”

“ÜNAL KARAMAN ŞAMPİYONLUK daha sonraSI BENİ ARADI”

“Dört yıllık idarenin ve bir liderin süreci var. Ünal Karaman’a ve Hüseyin Çimşir’e teşekkür etmek istiyorum, onların da katkıları var. Meslektaşlarımdır, Ünal hoca şampiyonluk daha sonrası beni aradı.”

“KAMPA YÜZDE 85 TRANSFERLER TAMAMLANMIŞ HALDE GİRDİM”

“Sezona başlarken, grupların transferleri, kamp yerleri muhakkak değildi. Biz geçen sene yarışırken bunların planlamasını yaptık. Ben kampa yüzde 85 transferler tamamlanmış biçimde girdim.”

“ROMA MAÇLARI TEST MAÇLARIYDI”

“Roma maçları bizim için test maçlarıydı. O maçlar lige öz inanç olarak güzel girmemizi sağladı. Oyunda salladık ancak 3 maçta 9 puan aldık, bu biçimde girdik ulusal kadro ortasına. daha sonra Galatasaray maçında 2-0 geriye düştük, akabinde galibiyeti kaçırdık. Fenerbahçe maçında başkan olduk, 38. haftaya kadar liderliği bırakmadık. Ve açık orta puan farkıyla liderliği koruduk”

“ÜNAL KARAMAN ŞAMPİYONLUK daha sonraSI BENİ ARADI”

“Dört yıllık idarenin ve bir liderin süreci var. Ünal Karaman’a ve Hüseyin Çimşir’e teşekkür etmek istiyorum, onların da katkıları var. Meslektaşlarımdır, Ünal hoca şampiyonluk daha sonrası beni aradı.”

“KAMPA YÜZDE 85 TRANSFERLER TAMAMLANMIŞ FORMDA GİRDİM”

“Sezona başlarken, kadroların transferleri, kamp yerleri aşikâr değildi. Biz geçen sene yarışırken bunların planlamasını yaptık. Ben kampa yüzde 85 transferler tamamlanmış biçimde girdim.”

“ROMA MAÇLARI TEST MAÇLARIYDI”

“Roma maçları bizim için test maçlarıydı. O maçlar lige öz inanç olarak düzgün girmemizi sağladı. Oyunda salladık fakat 3 maçta 9 puan aldık, bu biçimde girdik ulusal grup ortasına. daha sonra Galatasaray maçında 2-0 geriye düştük, akabinde galibiyeti kaçırdık. Fenerbahçe maçında başkan olduk, 38. haftaya kadar liderliği bırakmadık. Ve açık orta puan farkıyla liderliği koruduk”

“ŞAMPİYONLUK ÖYKÜSÜ VISCA’NIN GALATASARAY’A ATTIĞI GOLLE BAŞLADI”

“Galatasaray deplasmanında Visca’nın attığı golle şampiyonluk kıssası başladı. Kendi içimde şampiyonluğu hissettim. Puan farkıyla önde olsan da şampiyon olmak kolay değil. O süreçleri yönetmek kolay değil, o gerilimi yönetmek kolay değil fakat biz rakiplerimizi hiç yaklaştırmadık”

“TARAFTAR EKİBİ SAHİPLENMİŞ”

“Taraftar, kadrosu sahiplenmiş. Kadro için çocuğu üzere konuşuyor. Samimiyetleri, hislerini yaşamaları, şampiyonluk kutlamaları… Acayip duygusal anlardı. Kasımpaşa’yı 1-0 yendik, taraftar bana ‘1-0 kazanılır mı?’ diyor, Alanya maçının birinci yarısı 4-0 bitmiş, ikinci yarıdan sıkılmış. Kayseri maçında 2-0’dan 3-2’ye geri döndük. İki kişi hastaneye kaldırıldı, ‘İyi maç oldu diyor”

“HAKEM OLARAK KONUŞURSAK GELİŞEMEYİZ”

“Herkese kusurlar olabiliyor. Bizim de kenarda canımız yanıyor. Bu oyunu sahanın ortasından konuşmamız lazım. Hakem olarak konuşursak, gelişemeyiz”

“ŞAMPİYONLUK ÖYKÜSÜ VISCA’NIN GALATASARAY’A ATTIĞI GOLLE BAŞLADI”

“Galatasaray deplasmanında Visca’nın attığı golle şampiyonluk öyküsü başladı. Kendi içimde şampiyonluğu hissettim. Puan farkıyla önde olsan da şampiyon olmak kolay değil. O süreçleri yönetmek kolay değil, o gerilimi yönetmek kolay değil lakin biz rakiplerimizi hiç yaklaştırmadık”

“TARAFTAR KADROSU SAHİPLENMİŞ”

“Taraftar, ekibi sahiplenmiş. Grup için çocuğu üzere konuşuyor. Samimiyetleri, hislerini yaşamaları, şampiyonluk kutlamaları… Acayip duygusal anlardı. Kasımpaşa’yı 1-0 yendik, taraftar bana ‘1-0 kazanılır mı?’ diyor, Alanya maçının birinci yarısı 4-0 bitmiş, ikinci yarıdan sıkılmış. Kayseri maçında 2-0’dan 3-2’ye geri döndük. İki kişi hastaneye kaldırıldı, ‘İyi maç oldu diyor”

“HAKEM OLARAK KONUŞURSAK GELİŞEMEYİZ”

“Herkese yanılgılar olabiliyor. Bizim de kenarda canımız yanıyor. Bu oyunu sahanın ortasından konuşmamız lazım. Hakem olarak konuşursak, gelişemeyiz”

“HAMSIK’E ‘GEL BU ÇERÇEVEYİ DOLDURALIM’ DEDİM”

“Marek Hamsik, ismi gelince bana ‘Olur mu?’ dedim. Yazın bir konferans yaptık, oyun planlarından bahsettim. Odamdaki çerçeveyi gösterdim, kendisi de Napoli’de direkten dönmüş. Gel birlikte bu çerçeveyi dolduralım dedim.”

“SIOPIS MAHALLENİN GÜCÜ YÜKSEK ÇOCUĞU”

“Çok fazla sorumluluk almak, final yapmak için kendisini biraz derde soktu Bakasetas. Sakatlıktan daha sonraki süreci çabuk geçmek istedi. Siopis mahallenin gücü yüksek çocuğu. Bir gün seninle başlamayacağım dedim, hiç sorun değil dedi. İdmanın sevinç kaynağı Siopis, bizden birisi.”

“DENSWIL’İ BEŞİKTAŞ’A DA İSTEDİM”

“Denswil, Club Brugge’de oynuyordu. 3’lü stoperin sol stoperiydi. Başakşehir’de oynadım Club Brugge ile oradan tanıyordum. Beşiktaş’a da almak istedim. Bana ismi gelince görüştük, ‘Ben sol bek oynamak istemiyorum’ dedi. Ben de seni sol bek oynattığımda sol stoper üzere kullanacağım dedim. Kiralık oyuncumuz, kalmak istiyor, biz de devam etmek istiyoruz, görüşmeler devam ediyor.”

“HAMSIK’E ‘GEL BU ÇERÇEVEYİ DOLDURALIM’ DEDİM”

“Marek Hamsik, ismi gelince bana ‘Olur mu?’ dedim. Yazın bir konferans yaptık, oyun planlarından bahsettim. Odamdaki çerçeveyi gösterdim, kendisi de Napoli’de direkten dönmüş. Gel birlikte bu çerçeveyi dolduralım dedim.”

“SIOPIS MAHALLENİN GÜCÜ YÜKSEK ÇOCUĞU”

“Çok fazla sorumluluk almak, final yapmak için kendisini biraz derde soktu Bakasetas. Sakatlıktan daha sonraki süreci çabuk geçmek istedi. Siopis mahallenin gücü yüksek çocuğu. Bir gün seninle başlamayacağım dedim, hiç sorun değil dedi. İdmanın sevinç kaynağı Siopis, bizden birisi.”

“DENSWIL’İ BEŞİKTAŞ’A DA İSTEDİM”

“Denswil, Club Brugge’de oynuyordu. 3’lü stoperin sol stoperiydi. Başakşehir’de oynadım Club Brugge ile oradan tanıyordum. Beşiktaş’a da almak istedim. Bana ismi gelince görüştük, ‘Ben sol bek oynamak istemiyorum’ dedi. Ben de seni sol bek oynattığımda sol stoper üzere kullanacağım dedim. Kiralık oyuncumuz, kalmak istiyor, biz de devam etmek istiyoruz, görüşmeler devam ediyor.”

“PERES SAKATLANINCA ‘SAĞ BEK ALMA’ DEDİ

“Bir orta saha oyuncusu üzere Peres. Edin Visca’nın akabinde performansı daha da arttı. Çok mutluyum. Sakatlanınca, ‘Sakın sağ bek alma, döneceğim’ dedi.”

“VISCA’YI ÇABUCAK ALALIM DEDİM”

“İBB devrinde bir rapor geldi bana, Bosna iki kadrosunda yetenekli bir kanat oyuncusu var diye. daha sonra bir kadroyla hazırlık maçı yapıyoruz, Edin’in ekibiymiş. Maç 4-4 bitti. Rakibin her golünde Edin Visca var. Çabucak alalım dedim. Çok cüzi bir sayıya aldık.”

“UĞURCAN ÇAKIR GİDECEK Mİ?”

“Kaptana, Yusuf Yazıcı’dan fazla bonservis kazandırmak yakışır (Gülerek)”

“PERES SAKATLANINCA ‘SAĞ BEK ALMA’ DEDİ

“Bir orta saha oyuncusu üzere Peres. Edin Visca’nın akabinde performansı daha da arttı. Çok mutluyum. Sakatlanınca, ‘Sakın sağ bek alma, döneceğim’ dedi.”

“VISCA’YI ÇABUCAK ALALIM DEDİM”

“İBB periyodunda bir rapor geldi bana, Bosna iki kadrosunda yetenekli bir kanat oyuncusu var diye. daha sonra bir ekiple hazırlık maçı yapıyoruz, Edin’in grubuymuş. Maç 4-4 bitti. Rakibin her golünde Edin Visca var. Çabucak alalım dedim. Çok cüzi bir sayıya aldık.”

“UĞURCAN ÇAKIR GİDECEK Mİ?”

“Kaptana, Yusuf Yazıcı’dan fazla bonservis kazandırmak yakışır (Gülerek)”

“ABDÜLKADİR ÖMÜR ÇOK ÖZEL BİR OYUNCU”

“Çok özel oyuncularla çalıştım, Nuri Şahin, Arda Turan, Emre Belözoğlu… Abdülkadir Ömür de o usul özel bir oyuncu.”

“TRANSFERİ GEÇEN SEniçin DAHA YETERLİ YAPMAK İSTİYORUZ”

“Transferde geçen seniçin bir tık daha uygununu yapmak istiyoruz. Ağır bir trafiğimiz olacak. Takım derinliğini ve kalitesini oluşturmamız gerekiyor.”

“FENERBAHÇE VE GALATASARAY LİDERLERİ DA BİZİ TAKDİR ETTİ”

“İyi ki Trabzonspor var dedirtmek istedik. Herkes hürmet gösterdi, Fenerbahçe ve Galatasaray Liderleri takdir etti, oyunu ve transferleri.”

“ABDÜLKADİR ÖMÜR ÇOK ÖZEL BİR OYUNCU”

“Çok özel oyuncularla çalıştım, Nuri Şahin, Arda Turan, Emre Belözoğlu… Abdülkadir Ömür de o üslup özel bir oyuncu.”

“TRANSFERİ GEÇEN SEniçin DAHA GÜZEL YAPMAK İSTİYORUZ”

“Transferde geçen seniçin bir tık daha uygununu yapmak istiyoruz. Ağır bir trafiğimiz olacak. Takım derinliğini ve kalitesini oluşturmamız gerekiyor.”

“FENERBAHÇE VE GALATASARAY LİDERLERİ DA BİZİ TAKDİR ETTİ”

“İyi ki Trabzonspor var dedirtmek istedik. Herkes hürmet gösterdi, Fenerbahçe ve Galatasaray Liderleri takdir etti, oyunu ve transferleri.”