TRABZONSPOR HABERİ: Fırtına seri peşinde! Karagümrük maçında…

amerikali

Yeni Üye
Fenerbahçe’yi yenen Trabzonspor, bugün Fatih Karagümrük’ü de mağlup ederek tepe yürüyüşüne devam etmek istiyor.

Teknik yönetici Abdullah Avcı, Fotomaç’ın haberine göre taktik idmanda oyuncularına bugünkü müsabakaya yönelik bir konuşma yaptı.

Fenerbahçe derbisinde istediklerini aldıklarını oyuncularına aktaran başarılı taktisyen şu sözleri kullandı:

Fenerbahçe’yi yenen Trabzonspor, bugün Fatih Karagümrük’ü de mağlup ederek tepe yürüyüşüne devam etmek istiyor.

Teknik yönetici Abdullah Avcı, Fotomaç’ın haberine nazaran taktik idmanda oyuncularına bugünkü müsabakaya yönelik bir konuşma yaptı.

Fenerbahçe derbisinde istediklerini aldıklarını oyuncularına aktaran başarılı taktisyen şu tabirleri kullandı:

Kamp boyunca çalıştığımız her şeyi uyguladınız.

Ama bu yetmez. Lakin seri galibiyetler istiyorum.

Çalışmalarımızın karşılığını alanda daha da düzgün almak istiyorum.

Kamp boyunca çalıştığımız her şeyi uyguladınız.

Ama bu yetmez. Lakin seri galibiyetler istiyorum.

Çalışmalarımızın karşılığını alanda daha da güzel almak istiyorum.

Bu sene itibariyle İstanbul’un büyük grupları hayli önemli takımlar kurdu.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray güçlendi. Yarış sıkıntı geçecek, inişleri çıkışları olacak.

Biz o periyodu geçtik. Artık şimdi yükseliş vaktimiz fadelerini kullandı.

Bu sene itibariyle İstanbul’un büyük grupları fazlaca önemli takımlar kurdu.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray güçlendi. Yarış sıkıntı geçecek, inişleri çıkışları olacak.

Biz o periyodu geçtik. Artık şimdi yükseliş vaktimiz fadelerini kullandı.

Avcı şu biçimde devam etti: Bu forma herkese nasip olmaz. En sıkıntı vakit içinderda bile bir çıkış yolu bulabiliyoruz.

Bu kulübün genlerinde yarışmak var. Bunun için her kulvarda savlı olmalıyız. Size güveniyorum.

Trabzonspor, Avcı idaresinde 2020-2021 döneminin 9. haftasından itibaren 84 lig maçı oynarken, 48 galibiyet, 28 birliktelik, 8 yenilgi yaşayıp, 172 puan topladı ve 2,04’lük puan ortalaması yakaladı.

Avcı şu biçimde devam etti: Bu forma herkese nasip olmaz. En sıkıntı vakit içinderda bile bir çıkış yolu bulabiliyoruz.

Bu kulübün genlerinde yarışmak var. Bunun için her kulvarda tezli olmalıyız. Size güveniyorum.

Trabzonspor, Avcı idaresinde 2020-2021 döneminin 9. haftasından itibaren 84 lig maçı oynarken, 48 galibiyet, 28 birliktelik, 8 yenilgi yaşayıp, 172 puan topladı ve 2,04’lük puan ortalaması yakaladı.

Karadeniz temsilcisi, Avcı periyodunda geçen dönem 37 yıl ortadan daha sonra şampiyonluk hasretine son verirken, 10 Kasım 2020 tarihinden itibaren bakılırsave gelmesinin akabinde geçen 777 günlük müddette 1 şampiyonluk, 2 de Harika Kupa olmak üzere 3 kupa kaldırdı.

AVCI’NIN KALESİ

Trabzonspor, bu akşam Fatih Karagümrük ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşılaşacak.

Bordo-mavililer, teknik yöneticisi Abdullah Avcı idaresinde bu statta oynadığı hiç bir maçı kaybetmedi.

Karadeniz temsilcisi, Avcı periyodunda geçen dönem 37 yıl ortadan daha sonra şampiyonluk hasretine son verirken, 10 Kasım 2020 tarihinden itibaren vazifeye gelmesinin akabinde geçen 777 günlük müddette 1 şampiyonluk, 2 de Muhteşem Kupa olmak üzere 3 kupa kaldırdı.

AVCI’NIN KALESİ

Trabzonspor, bu akşam Fatih Karagümrük ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşılaşacak.

Bordo-mavililer, teknik yöneticisi Abdullah Avcı idaresinde bu statta oynadığı hiç bir maçı kaybetmedi.

HER MAÇINDA KUPA

Avcı idaresinde birinci vakit içinderda Olimpiyat Stadı’nda 27 Ocak 2021’de Başakşehir’i geçip Muhteşem Kupa’yı kazanan bordo-mavililer, 15 Mayıs 2022’de Altay’ı 2-1 yenerek şampiyonluk kupasını almıştı. Maksat bir daha kazanmak.

FIRTINA’NIN UĞURU

Bordo-mavililer, bu dönem başı da Üstün Kupa’da Sivasspor’u 4-0 yenerek kupayı kaldırdı.

Fırtına, Harika Lig’de dönemin birinci maçını da Olimpiyat’ta İstanbulspor ile oynamış ve 2-0 galip gelmeyi bilmişti.

HER MAÇINDA KUPA

Avcı idaresinde birinci vakit içinderda Olimpiyat Stadı’nda 27 Ocak 2021’de Başakşehir’i geçip Harika Kupa’yı kazanan bordo-mavililer, 15 Mayıs 2022’de Altay’ı 2-1 yenerek şampiyonluk kupasını almıştı. Amaç bir daha kazanmak.

FIRTINA’NIN UĞURU

Bordo-mavililer, bu dönem başı da Harika Kupa’da Sivasspor’u 4-0 yenerek kupayı kaldırdı.

Fırtına, Muhteşem Lig’de dönemin birinci maçını da Olimpiyat’ta İstanbulspor ile oynamış ve 2-0 galip gelmeyi bilmişti.