Münih Otomobil Fuarı’nda Opel elektrikli hat-trick

bilimsel

Üye
ROMA – Dünyanın en büyük otomobil fuarlarından biri olan Münih’teki IAA Mobility’de Opel kendini evinde oynuyor ve elektrifikasyon adına bazı önemli yenilikler sunarak halkı şaşırtmaya çalışacak. 5 ile 10 Eylül tarihleri arasında, yıldırımlı marka elektrikli mobilitenin ne anlama geldiğini gösterecek ve Alman metropolünün kalbinde markanın gelecek vizyonunu ve yeni nesil araçların tasarımını sunacak üç dünya prömiyeri sunacak. .

Opel CEO’su Florian Huettl, “Modellerimizin çoğu bugün zaten elektrikli. Aynı zamanda, yeni Opel GSe markalı plug-in hibrit otomobillerimizle, son derece dinamik sürüş keyfinin nasıl el ele gidebileceğini gösteriyoruz” dedi. sorumluluk ile. Bütün bunlar, 2028’den itibaren Avrupa’da tamamen elektrikli bir marka olma yolculuğumuzun sadece başlangıcı. Münih’teki IAA Mobility’de Opel’in geleceğinin ne olacağını gösterecek ve her şeyden önce markanın elektrikli mobiliteyi nasıl yaptığını göstereceğiz. herkes için somut ve hatta günlük kullanım için daha uygun bir gerçeklik”.


Alman otomobil fuarında ziyaretçiler, Astra Sports Tourer Electric’in resmi lansmanını yapacağı Bavyera şehrinin kalbindeki Odeonsplatz yakınlarındaki Ludwigstrasse’de Opel’in dünya prömiyerlerini deneyimleyebilecekler. Tarihinde ilk kez bu başarılı model, tamamen elektrikli bir versiyon olarak sunulacak ve otomobilin geniş verimli aktarma organlarına yeni bir seçenek daha eklenecek.

Elektrikli yenilikler, son iki yılın en popüler Alman küçük otomobilini, daha fazla güç ve genişletilmiş menzil ile daha da verimli hale gelen kompakt çok satan Corsa Electric’i de etkileyecek. Şu anda Rüsselsheim evinin liderleri, IAA Mobility’de tanıtılacak olan üçüncü Opel dünya prömiyeri hakkında herhangi bir şey beklemek istemiyorlardı, ancak ilk detayların yakında açıklanacağından eminler. (Maurilio Rigo)konular