Lancia, Avrupa operasyonu. İşte ilk 70 yeni bayi

bilimsel

Üye
ROMA – Lancia markasının yeni rotası tüm hızıyla devam ediyor. Yeni ürünlerin duyurulmasının ardından Lancia, altı ülkedeki ilk kırk bayisinin atanmasıyla Avrupa’daki yeniden lansman planını hızlandırıyor. Önümüzdeki yılın ilk yarısında sınırın ötesinde birçok büyük şehirde yetmiş yeni bayilik açılmasını öngören geniş kapsamlı bir proje.

Lancia CEO’su Luca Napolitano, “Bugün Lancia’nın rönesansında onu Avrupa premium pazarında arzu edilen, saygı duyulan ve güvenilir bir marka haline getirmek için bir adım daha atıyoruz” dedi. Kurumsal Kimlik ilk İtalyan showroom’unda, stratejimizi ve uluslararasılaşma planımızı sunduğumuz Torino’daki tüm potansiyel yeni bayilerle tanıştık ve bugün Lancia, İspanya, Fransa, Almanya, Hollanda, Belçika ve Portekiz’deki ilk 40 bayiyi atadı. , bunlar Lancia’nın Yeni Ypsilon’un gelişiyle “iniş yapacağı” ilk pazarlar olacak. Bizimki, tavizsiz kalite ile karakterize edilen yenilikçi bir dağıtım modeli olacak: büyük teşhir salonlarına ihtiyaç duymadan ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yüksek düzeyde kalite sunuyor.Bugün Lancia, bir sonraki randevuyu beklerken tarihinin başka bir sayfasını yazıyor…”.

Yeni Lancia ağı, markanın uluslararasılaşma sürecinde ileri bir adımı temsil ediyor ve ülke seçiminde ve ilgili dağıtım ağında bazı ana kriterleri takip etti. İlk faktör, İspanya, Belçika, Fransa ve Portekiz’in en üst sıralarda yer aldığı “Made in Italy” sevgisi ve tutkusudur. Bunun yerine ikincisi, kendilerini “pol pozisyonunda” bulan Hollanda ve Almanya ile çevrimiçi satışların alaka düzeyiyle ilgiliydi.

Yenilikçi yaklaşım, seçilmiş sayıda bayiyi kapsıyor ve “Lancia’nın Rönesansı”nın ana konseptine, yani tavizsiz kaliteye dayanıyor ve aynı zamanda İtalyan mimarisinden ilham alan çözümlerle kullanıcıların sürükleyici bir deneyim yaşamasına olanak tanıyan yeni teşhir salonları sayesinde. tasarım. Lancia’nın elektrifikasyon, kalite ve sürdürülebilirlik gibi üç temel dayanağa dayanan on yıllık stratejik planı, yeni Ypsilon’un tanıtımıyla birlikte 2024’ten başlayarak iki yılda bir olmak üzere üç yeni modelin tanıtılmasını sağlıyor. Ev, 2026’dan itibaren yalnızca %100 elektrikli modeller sunacak ve 2028’den itibaren yalnızca %100 elektrikli arabalar satacak. (Maurilio Rigo)