Exxen Konuşanlar 4. Bölüm Eleştirileri

Seksenler

Yeni Üye
Exxen Konuşanlar 4. Bölüm Eleştirileri
Esra: İlişkisi yok, bahanelerinden kaynaklı kimseyle görüşmemektedir. Ayrıcı kiminle görüşse hemen eve davet edilmektedir. Artık arkadaşlarıyla totem yapmıştır. Erkeklerde aramış olduğu özellikler uzun boylu olması.
Damla: İngiltere/Londra’da yaşamaktadır. Dişi kırıldığından dolayı tedavisi için Türkiye’ye gelmiştir. Dişi yeniden kırıldığında Konuşanlara gelebilmek için Japon yapıştırıcısıyla yapıştırmıştır. Doktora randevusu olan ve bundan dolayı gelebilmek için ertelemiştir. Babası petrolcü, İngiltere’ye mastır eğitimi için gitmiştir.
Tamer: 19 yaşında. 🙂 Topuda memur olarak çalışmaktadır. Yanındaki arkadaşıyla meyhanede tanışmıştır. Şuanda boşanma arifesindedir. Haftada 1 meyhane organizasyonu hazırlar. Ankaralı.


Emre: Araç kiralamada çalışıyor. Tugrul Bey araba kiralamaya gelir. Onedio partisine gelmiyor musun diye sorar. Kendi numarasını verir fakat Tugrul numarasını vermez. Parti zamanı geldiğinde Emre’yi aramaz. Emre partiye hazırlanıp beklerken sadece canlı yayını izlemekle kalır.
Aliya: 18 yaşında öğrenci. Annesi Avusturalyalı Babası Ankara’lı.
Gamze: Teyzesinin evindeyken yerde SD kart bulur. Masanın üzerine indirir. 1 hafta sonra teyzesi Gamzeyi arar. Hafıza kartı Gamze’nin yakın arkadaşına ait olduğu anlaşılır. İçerisindeki soyunma odası resimleri, kaçmaları vs. görüntülerini görür. Arkadaşını melek gibi tanıtan Gamze, artık hiç güvenilmeyen arkadaştır.