BMW, sıfır emisyonlu yat “The Icon” ile birlikte Cannes Film Festivali’nde elektrikli serinin kahramanı

bilimsel

Üye
ROMA – BMW, iki yüzden fazla elektrikli otomobilden oluşan filosuyla Cannes Film Festivali’nde yeniden ilgi odağı oldu. Böylece Münih şirketi, yepyeni XM gibi %100 elektrikli veya plug-in hibrit modellerini organizatörlerin kullanımına sunarak prestijli film festivalinin resmi ortağı rolünü teyit ediyor.


Port de Cannes’daki film festivalinin ziyaretçileri, BMW tarafından denizcilik üreticisi Tyde ile işbirliği içinde geliştirilen ve inşa edilen yenilikçi tekne “The Icon”un ilk tanıtımına da tanık olabilir.


Fütürist tasarımı BMW Group Designworks stüdyosunun ürünü olan Icon, su üzerinde emisyonsuz hareket kabiliyeti sunar ve lüksün farklı ve ilerici bir yorumunu bünyesinde barındırır.


Uluslararası etkinliğin 76.’sında BMW Films bölümü, ünlü The Escape ve The Hire gibi heyecan verici kısa filmlerin ana rollerinde modellerine adanmış film yapımı geleneğini de anlatıyor. BMW Müşteri ve Marka Kıdemli Başkan Yardımcısı Jens Thiemer, “Cannes Film Festivali ile resmi ortaklığımızı sürdürebildiğimiz için çok mutluyuz” dedi. lüks ürünlerimiz için platform. Efsanevi serimizin son yapımı olan yeni BMW Films yapımının Cannes’daki prömiyerini kutluyoruz. Ayrıca hem The Icon hem de i7 M70 xDrive ile lüks, yenilikçilik ve sürdürülebilirliğin çekici bir karışımını yaratıyoruz.”


Tamamen elektrikli iX M60 xDrive ve BMW M’nin ilk yüksek performanslı plug-in hibrit modeli olan XM, ardından asfalt “kırmızı halıda” geçit töreni yapıyor. geleceğin sürdürülebilir hareketliliğine giden başka bir yol.


Festival konukları, i7’de tamamen elektrikli sedanın arkasında bulunan 31,3 inçlik panoramik ekran olan BMW Sinema ekranını keşfedebilecekler. Bowers & Wilkins Diamond Surround Ses Sistemine sahip Sinema Ekranı, tavandan ön koltuk arkalıklarına kadar uzanır ve kabinin neredeyse tüm genişliğini kaplayarak ikinci koltuk sırasını “yolda” özel bir sinema salonuna dönüştüren bilgi-eğlence sunar. . (Maurilio Rigo)konular